Среда, 12 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Боровся проти «екологічних» злочинців і його звільнили

Боровся проти «екологічних» злочинців і його звільнили


Кабінет міністрів ухвалив рішення звільнити тимчасово виконуючого обов’язки голови Державної екологічної інспекції України Єгора Фірсова. Про це сам Фірсов повідомив у себе в Facebook.

За його словами, ніяких передумов для такого рішення уряду не було, при цьому саму причину звільнення Фірсову так і не назвали.

Між тим, сам екс-головний еколог країни зазначив, що «останніми днями було багато пропозицій «порєшать і офіційно прибрати приставку т.в.о.», але таких переговірників я посилав куди подалі».

Як зазначає видання inforesist.org, Центр протидії корупції допускає, що Єгора Фірсова звільнили через те, що він виписував олігархам багатомільйонні штрафи. Так, один з таких штрафів був виписаний “Метінвесту” олігарха Ріната Ахмєтова. Гірничо-металургійна група була змушена сплатити 10 мільйонів гривень збитків, завданих державі у сфері екології.

“І ось знайшовся чоловік, який не побоявся штрафувати за катастрофічне забруднення навколишнього середовища. Недовго музика грала. Пам’ятаєте, як Зеленський колись пропонував перенести в рідний Кривий Ріг Мінекології? Про обіцянку забули, зате чиновника, який почав штрафувати забруднювачів повітря, звільнити не забули”, – сказано в повідомленні.

Главою Державної екологічної інспекції Кабмін призначив Андрія Мальованого. До цього призначення Мальований займав посаду начальника управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації.

За даними ЗМІ, саме при потуранні Мальованого в КМДА придумали схему для того, щоб приховати від киян варварське знищення понад 1100 га зелених зон.

Як повідомлялося раніше, в березні невідомі спалили автомобіль Єгора Фірсова. На той момент Фірсов говорив, що методам «відвертого терору» передували замовні матеріали в ЗМІ та нападки проплачених «активістів».

Фірсов пообіцяв, що найближчим часом він опублікує детальний підсумковий звіт того, що було зроблено його командою за недовгий час перебування на чолі Державної екологічної інспекції.

«Забігаючи вперед, скажу, що мені не соромно за нашу роботу, і ми встигли зробити більше, ніж будь-хто інший на цій посаді».

Нагадаємо, що Єгор Фірсов, обіймаючи посаду головного еколога країни почав рішучу боротьбу з тими, хто забруднює екологію, нехтує «екологічними» законами та підзаконними актами і всупереч інтересам громади нечесно набиває свій «чорний» капітал.

Резюме.  Як бачимо, і нова влада, на яку сподівалися так українці, вдається до тих же застарілих методів, що існували й раніше — того, хто насправді (не на словах, а реально) хоче (чи тільки-но розпочинає) вести боротьбу з правопорушеннями, несправедливістю, завжди звільняють. Коли вже нарешті ми оберемо і справді думаючи по-державницьки владу? А чи оберемо взагалі?


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/