Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Більше тисячі абонентів залишилися без газу внаслідок аварії

Більше тисячі абонентів залишилися без газу внаслідок аварії


Внаслідок пошкодження газопроводу під час проведення земельних робіт, без газопостачання залишилися більше тисячі споживачів. 

Про це повідомила голова правління РГК «Чернігівгаз» Алла Ярова.

В зв’язку з пошкодженням розподільного газопроводу діаметром 219, підключеного до газорозподільного пункту с. Богданівка, тимчасово припинено газопостачання до 5-ти сіл Ніжинського району та 2-х сіл Ічнянського району.

Зокрема, газопостачання відсутнє:

Ніжинський район: с. Галиця, с. Леонідівка, с. Вікторівка, с. Яхнівка, с. Світанок.

Ічнянський район: с. Монастирище, с. Заудаївка.

Пошкодження газопроводу відбулося під час проведення земельних робіт ТОВ ім. Прядка в межах охоронної зони газопроводу.

Як зазначила Алла Ярова, роботи по відновленню газопроводу будуть проводитись після відшкодування збитків підприємством, яке їх завдало.

На Чернігівщині — пошкодження газопроводу

В зв’язку з пошкодженням розподільного газопроводу, підключеного до газорозподільного пункту с. Богданівка, тимчасово припинено газопостачання до 5-ти сіл Ніжинського та 2-х сіл Ічнянського районів. Без газу залишилося більше 1000 абонентів. Більше інформації тут: http://www.sknews.net/na-chernihivshchyni-poshkodyly-hazoprovid/

Опубліковано Суспільний кореспондент Понеділок, 28 жовтня 2019 р.

Відповідно до Типового договору розподілу природного газу, а саме пункту 9.2. — відновлення газопостачання здійснюється оператором ГРМ протягом двох робочих днів у містах та п'яти календарних днів у сільській місцевості за письмовим зверненням споживача про відновлення газопостачання та після усунення порушень (за їх наявності) і відшкодування витрат на припинення та відновлення газопостачання.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/