Вторник, 1 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Афіша подій Чернігова на грудень від TicketsBox

Афіша подій Чернігова на грудень від TicketsBox


Афіша подій Чернігова на грудень від TicketsBox: KUTAISI, «Наймичка», «Вій», Фікси ШОУ «Дід мороз існує!» та інші.

На чернігівську публіку очікує багато гарних подій, що заслуговують уваги. Про них нам розповів одним із найкращих квиткових операторів країни  TicketsBox. Тепер щоб купити квитки на виставу в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка не потрібно їхати до каси, достатньо зайти на сайт https://ticketsbox.com/chernihivtheatre/ та купити електронний квиток, оплативши його за допомогою банківської карти.

Що чекає на чернігівську публіку в грудні?

6 грудня – вистава «Наймичка»

Наймичка

Новий експериментальний проект Анастасії Кузик, молодої режисерки та володарки гранту Президента України в галузі театрального мистецтва. Ви познайомитесь з класичною п’єсою Івана Карпенка-Карого в новому нетривіальному втіленні. Вистава досить актуальна та цікава для сучасного глядача.

10 грудня – вистава «Танго»

Познайомтесь з п’єсою всесвітньо відомого польського драматурга Славомира Мрожека. Не дивлячись на те, що вона була написана в 60-тих роках ХХ століття, вистава досить актуальна для сучасного глядача, ніби створена з подій сьогодення. Тема різних поколінь презентована в будинку, в якому проживають яскраві представники кількох поколінь. Буде цікаво!

12 грудня – KUTAISI

Ансамбль пісні та танцю Грузії Кутаісі відправляється в гастрольний тур містами України. Приготуйтесь зануритись у вир емоцій з перших хвилин унікального шоу ансамблю. Для української публіки колектив підготував нову концертну програму, в якій ще більше безкінечної енергії етносу. Подорожуй Грузією разом з KUTAISI.

15 грудня – Докудрама «Вій»

Вистава, в якій поєднана фольклорна гоголівська фабула з п'єсою сучасного українського драматурга Наталії Ворожбит. Постановка Андрія Бакірова стала креативною роботою, в якій сюжетні події потрапили в сучасну реальність. Авторські задумки вражають, дивують та спонукають задуматись глядача над життям.

27 грудня – комедія «Ніч перед Різдвом»

Чарівна історія повісті Миколи Гоголя в постановці Андрія Бакірова створить чарівну та по-справжньому казкову атмосферу. Це новацій на робота шевченків ці, яка справить глибоке враження на кожного глядача. В історії переплітається багато всього – комічне, реальне, фантастичне та уявне, легенди та справжнє життя. Яскрава картинка на сцені, створена акторами в неймовірних сценічних образах, нестримна енергетика та захоплюючі танцювальні постановки – це нова комедія «Ніч перед Різдвом».

30 грудня – Новорічне Фікси ШОУ «Дід мороз існує!»

Нове новорічне шоу для самих маленьких глядачів. Це ліцензійна вистава за мотивами відомого та улюбленого для багатьох дітей мультсеріалу «Фіксики». На виставі дітки впевняться в тому, що Дід Мороз існує. Разом із фіксиками на сцені будуть новорічні чарівники з різних країн. Казкова святкова атмосфера в залі, захоплюючі ігри, танці та багато сміху чекає на маленьких глядачів.  

 TicketsBox знає все, про культурне та спортивне життя твого міста. 


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/