Пятница, 25 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
80 м’ячів та два автомобілі отримали вихованці спортивної школи «Юність»

80 м’ячів та два автомобілі отримали вихованці спортивної школи «Юність»


День Святого Миколая для вихованців Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» і справді виявився святом. Спортивний  заклад  отримав два новенькі автобуси Форд-транзит, а юні футболісти та футболістки — чудові призи.

Директор ЧСДЮШ «Юність» Геннадій Прокопович зазначив, що відтепер майбутні спортсмени зможуть їздити на змагання своїм транспортом і не лише тут, в Україні, а й навіть за кордон. А придбали автобуси завдяки трансферу відомого футболіста Андрія Ярмоленка, який у минулому тренувався у цій же школі.

— Про такий стадіон і такі авто у наші часи навіть й не думали, — підкреслив колишній тренер Андрія Ярмоленка, а нині — завуч ЧСДЮШ «Юність» Віктор Лазаренко. — Зараз всі умови новим керівництвом для розвитку спорту, і ,зокрема, футболу тут, у нашій школі, створені.

А ще на святі відбувся розіграш 80 м’ячів серед вихованців цього спортивного закладу.

Вручали подарунки заступник голови Чернігівської обласної Федерації футболу Анатолій Свистун, нинішній гравець футбольного клубу «Динамо» Дмитро Кримчанин і воротар команди «Ворскла» Кирило Фесюн.

 


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/