Воскресенье, 27 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
66,4 млн грн допомоги виплатили вагітним жінкам на Чернігівщині

66,4 млн грн допомоги виплатили вагітним жінкам на Чернігівщині


Допомогу по вагітності та пологах за 2019 рік отримали понад 2,6 тисяч жінок Чернігівщини, які працюють.

Про це повідомило видання bilahata.net з посиланням на інформацію заступниці начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Олени Метлицької.

Як повідомила Олена Метлицька, виплати допомоги по вагітності та пологах за 2019 рік по Чернігівщині склали 66,4 млн грн, що на 8,0 млн грн більше в порівнянні з 2018 роком. Її отримали понад 2,6 тис. застрахованих осіб.

Допомога по вагітності та пологах надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період непрацездатності по причині вагітності та пологів у розмірі 100% середньої заробітної плати і не залежить від страхового стажу.

Підставою для призначення допомоги по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності. Фінансування допомоги здійснюється за 126 календарних днів, а для осіб I — III категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за 180 днів.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/