Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
600 тисяч грн компенсації отримали застраховані особи Чернігівщини

600 тисяч грн компенсації отримали застраховані особи Чернігівщини


Застрахованим особам Чернігівської області компенсовано втрачений заробіток на 3,2 тисячі/днів ізоляції від COVID — 19.

468 застрахованих осіб Чернігівщини, станом на 23 липня, отримали від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 0,6 млн грн компенсації втраченого заробітку. Всі вони знаходилися на самоізоляції під медичним наглядом з початку пандемії COVID — 19, з них 205 осіб — медики, яким було виплачено 0,34 млн грн. Всього було профінансовано 3 159 днів ізоляції.

Нагадаю, що допомога за час ізоляції від COVID-19 фінансується ФССУ на підставі виданого у встановленому порядку листка непрацездатності – право на її отримання мають усі застраховані особи в разі контакту з інфікованим хворим, режим ізоляції встановлюється задля протидії можливому поширенню коронавірусної хвороби.

Розмір такої допомоги від Фонду становить 50% середнього доходу працівника незалежно від тривалості стажу, починаючи з шостого дня самоізоляції (перші п’ять днів фінансуються за кошти роботодавця). Водночас, для медичних працівників сума допомоги від Фонду розраховується, виходячи зі 100% середньої заробітної плати, і також не залежить від тривалості страхового стажу.

Олена Метлицька,

заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/