Понедельник, 26 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
102 тисячі пасажирів щодня скористалися транспортом на Чернігівщині

102 тисячі пасажирів щодня скористалися транспортом на Чернігівщині


Упродовж 2019 р. послугами пасажирського транспорту області скористалися 78 млн пасажирів. Частка автомобільного транспорту в загальному обсязі пасажирських перевезень становила 48%.

Як повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області, автобусами та маршрутними таксі скористалися 37 млн пасажирів, що становить 92% рівня 2018 р. Перевезення пасажирів автотранспортом приватних перевізників становили 39% до загального обсягу.

В обсязі пасажирських перевезень автомобільним транспортом частка Чернігівської області в цілому по Україні становила 2,1%, а пасажирообороту – 1,6%.

Основними споживачами послуг пасажирського автомобільного транспорту є мешканці міських поселень. У структурі пасажирських перевезень найбільша частка припадає на міське сполучення (84%) та приміське (9%).

За даними Головного управління статистики у Чернігівській області, послугами маршрутного автотранспорту області впродовж 2019 р. в середньому щоденно користувалися 102 тисячі пасажирів.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/