Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
10 ножових поранень наніс знайомому через сварку

10 ножових поранень наніс знайомому через сварку


За принципової позиції прокуратури області Чернігівським апеляційним судом залишено без змін вирок Менського районного суду, яким 46-річного мешканця одного з сіл Новгород-Сіверського району засуджено за вчинення умисного вбивства до 10 років позбавлення волі.

Чоловіка визнано винним у тому, що у ході конфлікту із знайомим завдав останньому 5 ножових поранень, заподіявши тяжкі тілесні ушкодження, від яких потерпілий помер на місці події. Злочин обвинувачений вчинив у вересні 2019 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.

Як повідомили в прокуратурі Чернігівської області, в суді апеляційної інстанції сторона захисту просила скасувати вирок суду першої інстанції та закрити кримінальне провадження щодо обвинуваченого за недоведеністю його вини у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Водночас, заслухавши позицію прокурора, який наполягав на законності вироку суду, Чернігівський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги сторони захисту, визнавши її доводи необґрунтованими.

Вирок набрав законної сили. До направлення в установу виконання покарань засуджений перебуватиме під вартою.


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/