Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
1,286 млрд грн направили на лікарняні та декретні

1,286 млрд грн направили на лікарняні та декретні


З початку 2020 року для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам Фондом соціального страхування України направлено понад 1,286 млрд гривень.

Про це повідомили у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України.

Видатки на оплату матеріального забезпечення профінансовано за заявами-розрахунками, поданими страхувальниками по 13 січня 2020 року включно.

«Забезпечення своєчасного здійснення усіх виплат за соціальним страхуванням є нашим головним пріоритетом. Наразі ми працюємо не лише над пришвидшенням фінансування видатків за цим напрямом, але й над зміною підходів загалом, зокрема, вже найближчим часом запрацює електронний лікарняний, – говорить директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Олена Дума.На цей рік видатки за напрямом матеріального забезпечення збільшено на 1,94 млрд гривень, загалом на лікарняні, декретні і допомоги на поховання ми плануємо направити 16,86 млрд грн».

Станом на сьогодні з початку року Фонд направив:

— на допомогу по тимчасовій непрацездатності – 896,8 млн грн;

— на допомогу по вагітності і пологах – 386,2 млн грн;

— на допомогу на поховання – 3,3 млн грн.

У виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України зазначили, що з 1 січня 2020 року частка від ЄСВ, яка спрямовується до бюджету Фонду соціального страхування України, складає 9,5727%.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/