Четвер, 21 Березень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Знедоленими дітьми опікуються волонтери «С14»

Знедоленими дітьми опікуються волонтери «С14»


Результатом провальної роботи зі створення патронатних сімей в Ніжинському районі Чернігівщини, який після останніх трагічних подій посилено моніторить формація «С14», стало те, що дітей вилучають з неблагополучних сімей, в яких відбувається насилля чи існують неналежні умови утримання. Дітей просто звозять в районну лікарню до дитячого відділення. Там малечу оглядають та розміщують в одній з палат медичного закладу. І на цьому все... Саме тому допомагати дітям взялися волонтери «С14». 

Погодьтеся, що лікарня – не найкращий заклад для малечі і далеко — не санаторій. Дітки перебувають там, як в ізоляторі тимчасового тримання: на прогулянку їх виводять один раз в два дні, тривалість самої прогулянки – всього півгодини. Жодних розваг, а в школах району, між іншим — весняні канікули.

Волонтери формації «С14» вирішили подарувати малечі невеличке свято, адже дитинство –  це той період життяколи веселощі і розваги є життєво необхідними для здорового формування маленьких українців, як особистості.

Наші дівчатка поєднали веселі забави з психологічними методикам, під час яких діти, через ігри, позбувалися своїх комплексів та страхів. Варто зауважити, що адміністрація Ніжинської районної лікарні розуміє психологічні потреби дітей і йде назустріч волонтерам, поступово переймаючи досвід відомих спеціалізованих лікарень України та світу. В таких лікарських закладах діти не просто лікуються, а відновлють здоров'я, не втрачають щасливої миті дитинства.

Прекрасним доповненням до веселих ігрових методик стали смачні подарунки, які дітвора отримала якраз до вечері. Пробувши майже три години з маленькими українцями, яких держава тимчасово позбавила батьківського піклування, дівчатка волонтери не хотіли від них іти, а діти, безумовно, не хотіли відпускати тих, хто подарував їм бодай годину-другу справжнього дитинства, про яке вони чули, але ніколи не бачили.

Наостанок хотілося подякувати районному соціальному центру та службі у справах дітей за те, що принаймні не заважали виконувати їхню роботу та не чинили бюрократичних перепон.

Здобутий в Ніжині досвід волонтери «С14» планують перенести на інші райони Чернігівщини. Вже найближчим часом запланований моніторинг неблагополучних родин в окремих регіонах краю. Закликаємо всіх, кому небайдуже майбутнє нашої країни, приєднуватись до нашої соціальної ініціативи та допомогти нам врятувати дитинство, виростити повноцінних українців. 

 

За повідомленням формації «С14»


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/