Четверг, 9 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Знаний в Україні хлібороб став лауреатом премії ім. Миколи Гоголя!

Знаний в Україні хлібороб став лауреатом премії ім. Миколи Гоголя!


Хлібороб від Бога – Леонід Яковишин — отримав почесну нагороду – Міжнародну літературну премію імені Миколи Гоголя «Тріумф».

Про це повідомляє видання Біла хата.

Вітаємо! Генеральний директор ТОВ «Земля і воля», Герой України Леонід Григорович Яковишин – видатний хлібороб, економічними досягненнями якого захоплюються аграрії в нашій державі та за кордоном.

Автор резонансних книг вистражданої душею, талановитої публіцистики, котрі вже викликали значний читацький резонанс. Щедрий меценат та великий подвижник, який щодня робить добрі справи для співвітчизників і рідної України. Совісна, чуйна та шляхетна Людина, справжній патріот своєї Вітчизни.

Нещодавно Сергій Дзюба, президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України (яка об’єднує відомих письменників, перекладачів, науковців, журналістів та громадських діячів із 55-ти держав), вручив хліборобу від Бога – Леоніду Яковишину почесну нагороду – Міжнародну літературну премію імені Миколи Гоголя «Тріумф» за визначну благодійну діяльність.

Ця престижна в Україні та за кордоном відзнака заснована в 1998 році. Серед лауреатів минулих років: вчені Михайлина Коцюбинська, Іван Кошелівець, академік Микола Жулинський, Юрій Шевельов; письменники Володимир Дрозд, Валерій Шевчук, Віра Вовк, Павло Глазовий, Олжас Сулейменов, Рауль Чілачава, Славомир Мрожек; меценат Петро Яцик та інші видатні люди з багатьох держав.

Щиро вітаємо Вас, дорогий Леоніде Григоровичу, з високою нагородою і зичимо всіх гараздів!

Олег Гончаренко

На першій світлині: Сергій Дзюба та Леонід Яковишин під час вручення нагороди


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/