Среда, 11 20 декабря19   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Злочинці, які згвалтували дівчину, сидітимуть за гратами


За апеляційною скаргою прокурора скасовано вирок суду першої інстанції, яким виправдано ґвалтівників. Про це повідомили редакцію в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Прокуратура Чернігівської області в апеляційній інстанції довела незаконність вироку Ніжинського міськрайонного суду щодо виправдання 3 осіб за вчинення ними зґвалтування.

Прокурором надані переконливі докази, що, приймаючи рішення про виправдання обвинувачених, судом першої інстанції не враховано всіх обставин справи, істотно порушено вимоги кримінального процесуального закону та допущено неповноту судового розгляду.

Ухвалою суду апеляційну скаргу прокурора задоволено та скасовано рішення суду I інстанції.

Вироком апеляційного суду визнано винними двох осіб, одна з яких неповнолітня, у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 152, ч. 2 ст. 153 КК України (зґвалтування неповнолітньої, вчинене групою осіб, та насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене групою осіб щодо неповнолітньої) і призначено покарання у вигляді 5 та 4 років позбавлення волі відповідно.

До третього обвинуваченого, який не досяг віку, з якого настає кримінальна відповідальність, судом застосовано примусові заходи виховного характеру – передано під нагляд батьків, обмежено дозвілля та встановлено особливі вимоги до поведінки.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/