Суббота, 27 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Жінки з усієї України обговорювали у Чернігові свій потенціал


Ліга ділових і професійних жінок України у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні та за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації, провела «IV Форум ділових та професійних жінок», щоб обговорити кращий досвід підтримки жіночого підприємництва, способи забезпечення рівних можливостей та реалізації потенціалу жінок у бізнесі.

yuliya-zaika_vladlen-syisun_irina-dorozhkinaЗі вступним словом виступила  президент Ліги ділових і професійних жінок України Ірина Дорожкіна: «Ми сподіваємось, що Форум ділових і професійних жінок надихне членів Ліги впроваджувати принципово нові підходи у діяльності, перейняти кращий досвід, яким поділяться учасниці – лідери та членкині бізнес-об’єднань, а також сприятиме залученню до лав Ліги найкращих представниць жіночої бізнес-спільноти України».

liha-dilovyh-zhinok-3 За словами заступника міського голови Чернігова Олександр Ломако, рівень економічної активності жінок в місті становить біля 60% від загальної кількості жінок у віці 15–70 років, чверть підприємств сфери промисловості та виробництва очолюють жінки, а у середньому бізнесі доля жінок дорівнює 15%. Також О. Ломако відмітив: «Я дуже задоволений статистикою чоловіків та жінок, яка є в нашому місті, тому що в чернігівській міській раді працює 79 чоловіків та 215 жінок».

liha-dilovyh-zhinok-1«Жоден закон України не обмежує право жінки на управління власним бізнесом або кар'єру керівника, але це не повинно заспокоювати суспільство, тому що сьогодні стереотипи суспільства головна перешкода в політиці рівних можливостей. Сподіваюсь, що Форум допоможе всім нам зробити перший крок на шляху руйнування цих стереотипів. З 2015 року Ліга ділових та професійних жінок є партнером ПРООН. Мета нашого партнерства – підтримка розвитку приватного сектора, в тому числі жіночого підприємництва. Ми, крім Ліги, співпрацюємо з шістьма бізнес-об’єднаннями розвиваємо організаційну спроможність за трьома напрямками: організаційний розвиток та врядування, надання бізнес-послуг підприємцям, адвокаційна діяльність та взаємодія з органами влади», – розповів керівник проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об'єднань малих і середніх підприємств» Андрій Заїка.

liha-dilovyh-zhinok-7В Україні доступ жінок до підприємницької діяльності і фінансових ресурсів повинен бути поліпшений за рахунок розробки цільових програм мікрокредитування, підтримки проектів початківців та підвищення фінансової грамотності серед жінок.

liha-dilovyh-zhinok-4В свою чергу, виконавчий директор Ліги ділових і професійних жінок Юлія Заїка підкреслила: «Членство в таких асоціаціях дає як конкретні бізнесові можливості: партнерські програми, налагодження економічних зв’язків, доступ  до освітніх заходів, так і відчуття єдності та надійного плеча. Адже місія нашої Ліги – сприяти жінкам-лідерам досягненню гармонії в особистій, професійній та громадській сферах шляхом навчання, комунікації, благодійності та підтримки».

liha-dilovyh-zhinok-6Подія сприяла перейняттю європейського досвіду, формуванню сучасного бачення ролі жінки в бізнесі та підвищенню обізнаності серед посадовців і осіб, які приймають рішення в Україні. Під час заходу гості дізналися, які існують перевірені успішні програми підтримки підприємництва жінок, який тип допомоги і нефінансових послуг з розвитку бізнесу можуть надавати бізнес-асоціації. Також в рамках Форуму була підписана коаліційна угода про співробітництво між Лігою ділових і професійних жінок України та іншими бізнес-об’єднаннями регіонального і національного рівня, яка стане основою для спільної роботи в сфері підтримки жіночого підприємництва в Україні.

liha-dilovyh-zhinok-9

ліга ділових жінок (5)


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/