Понеділок, 19 Серпень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Жінки на війні: 9 життєвих історій


Вщент заповнений кінозал, глядачі на східцях. У Києві пройшов допрем'єрний показ фільму волонтерки Марії Берлінської «Невидимий батальйон». 6 героїнь, 3 режисерки — 9 жіночих поглядів на війну. 

Документальну стрічку, яка розповідає про історії жінок на війні, їхній погляд на події, що відбуваються на буремному Донбасі, знімали практично по-партизанськи. За словами Берлінської, офіційний дозвіл на зйомки не брали спеціально, бо розуміли: це ще близько року бюрократичних перепон.

«Півроку б чекали дозвіл, півроку визначали б локації для зйомок. Потім дали б сто генералів, які нас мали супроводжувати… Тому я хочу подякувати всіх, хто працював над фільмом, ризикуючи життям, комбатам, які підтримували зйомки фільму на передовій. Дякую за підтримку українському народу. Фільм знімали на професійні камери, а не на мобільні телефони. За це – наші слова подяки американському народу», — розповіла після прем’єри глядачам Марія Берлінська.

Фільм завершився. Історія фільму тільки починається. Його має побачити весь світ. Щоб «Невидимий батальйон» був зрозумілий світу, спеціально зробили англійські субтитри.

«Невидимий батальйон» Марії Берлінської — наша летальна інформаційна зброя проти агресора! Я справді щасливий, що разом із Маркіяном Лубківським мав можливість розповісти про цю документальну стрічку у Вашингтоні та допомогти показати його в Києві», -— зазначив Валентин Наливайченко, який завітав на допрем’єрний показ у столичний «Оскар».

Нагадаємо, що промоутером стрічки в Америці погодилася виступити відомий американський конгресмен від штату Огайо Марсі Каптур. Про це було домовлено під час її зустрічі з Валентином Наливайченком та Маркіяном Лубківським, які представили документальний фільм в американському Конгресі. Каптур зазначила, що цю унікальну роботу треба обов'язково широко продемонструвати в США. Фільм запропонують провідним американським кінофестивалям, зокрема Cleveland International Film Festival в її рідному штаті Огайо.

жінки-АТО-фільм (4)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/