Пятница, 29 марта 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Землевпорядники отримали міжнародні сертифікати з управління землями


01Двадцять п’ять фахівців у сфері земельних відносин з обласних управлінь Держземагентства України отримали міжнародні сертифікати з планування землекористування та управління землями.

Сертифікати були отримані після завершення навчального курсу, що відбувся у рамках проекту Твіннінг в Україні. На початку наступного року учасники зазначеного навчального курсу опановуватимуть також навички комунікації та нюанси презентації діяльності установи.

Надалі, у якості тренерів, фахівці, що пройшли навчання, проводитимуть навчальні семінари та тренінги для своїх колег на обласному та районному рівні.

– Знання та  досвід, здобуті під час теоретичних та практичних занять, безумовно допоможуть вам у повсякденній роботі. Відтак ви понесете отримані знання у свої регіони, передаватимете набуті навички  у  роботі та кращі європейські практики колегам. Сподіваюся, що ви станете агентами майбутніх змін у сфері земельних відносин, – зауважила Тетяна Пажитнова, директор Департаменту кадрової політики та персоналу Держземагентства під час вручення слухачам сертифікатів.

Довідково:

Навчання фахівців-землевпорядників в Україні проводиться в рамках Компоненту 3 «Підвищення знань та професійного рівня працівників земельної сфери» проекту Твіннінг у рамках навчального курсу на тему «Управління землями, у тому числі державної власності, та планування землекористування».

Реалізацію проекту Твіннінг «Допомога у розвитку відкритого і прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні» розпочато 8 січня 2014 року. Строк реалізації проекту – 21 місяць.

Право на реалізацію проекту зі сторони ЄС було надано консорціуму, який складається з Королівства Нідерландів, Федеративної Республіки Німеччина і Литовської Республіки.

Загальною метою проекту Твіннінг є:

Розвиток ринку сільськогосподарських земель в Україні, що є однією з найважливіших урядових проблем. Розвиток ринку земель в сільській місцевості розглядається як стимул для розвитку економіки України.

Допомога у створенні ринкової земельної та аграрної політики на основі запровадження ефективного ринку земель. Ціноутворення на землю повинно відповідати якнайбільше механізмам ринкової економіки, в поєднанні з необхідністю забезпечити гідні умови життя для фермерів і сталі умови розвитку сільської місцевості. Ї

Прес-служба Держземагентства України


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/