Суббота, 5 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Збитки від крадіжки лісу перевищили 8 мільйонів гривень


У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що податковою поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури області викрито злочинну схему експорту деревини, яка функціонувала на території Чернігівської, Одеської областей та м. Києва. Від цієї діяльності власний бюджет поповнювали лише її організатори. Держава, як головний господар лісу, залишалась осторонь. Загальна сума завданих збитків перевищила 8 мільйонів гривень.

Протягом 2015-го та першого півріччя 2016 року лісовими господарствами здійснювався експорт деревини за заниженою вартістю через підконтрольні компанії-нерезиденти. Різниця між ринковою вартістю деревини за кордоном та вартістю, за якою її реалізовували лісгоспи, акумулювалася на рахунках учасників незаконної оборудки.

thumbnail_imag2084У ході проведених 17-ти обшуків вилучено документи фінансово-господарської діяльності, печатки компаній-нерезидентів, які використовувалися в незаконній діяльності, а також лісоматеріали сумнівного походження в кількості 1,5 тисячі кубічних метрів на суму 2 мільйони гривень, на які накладено арешт.

Виявлено також і чорнову бухгалтерію, в якій описано злочинну схему розкрадання лісу. Вилучені записи вказують на участь у протиправній діяльності службових осіб окремих державних контролюючих органів.

thumbnail_imag2086Наразі тривають слідчі дії, з'ясовуються обставини кримінального правопорушення, вивчаються документи, вилучені під час проведення обшуків.

Світлана СТРИЖАК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/