Воскресенье, 25 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Заява партії ВО «Батьківщина»


Депутати Чернігівської міської ради, обрані за списками ВО «Батьківщина», працюватимуть винятково у межах правового поля та в інтересах чернігівської громади.

Визнання повноважень новообраного Чернігівського міського голови до моменту складення ним повноважень народного депутата України —  це дискусійне юридичне питання, яке потребує відповідного роз’яснення, не вирішення якого може мати для Чернігова негативні наслідки.

Чинне законодавство України виключає можливість суміщення повноважень народного депутата України з повноваженнями міського голови.

Центральна виборча комісія чітко врегулювала порядок реєстрації новообраного міського голови та пакет документів, які мають подаватися до територіальної виборчої комісії. Без рішення Верховної Ради України про складення особою повноважень народного депутата України ТВК не має права скликати сесію міської ради з питанням у порядку денному «Про визнання повноважень новообраного міського голови».

За таких умов у місті може виникнути ситуація безвладдя, коли повноваження Олександра Соколова були б припинені у зв’язку з визнанням повноважень Владислава Атрошенка. Будь-яка особа може оскаржити такі дії до суду.

«Батьківщина» завжди виступає за те, щоб усе відбувалося в межах правового поля.

Наші депутати  готові з першого дня набуття ними повноважень працювати  на благо чернігівської громади, але згідно із Законом.

На даний час потрібно дочекатися роз’яснень ЦВК для уникнення непередбачуваних правових наслідків.

Ми переконані: тільки там, де діє закон, буде порядок і справедливість.


Обсуждение: 1 коментар
  1. H2O:

    Підтримую

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/