Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Завдав ударів ножем пасажиру, який заступився за водія

Завдав ударів ножем пасажиру, який заступився за водія


Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121 КК України).

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

У судовому засіданні прокурор надав беззаперечні докази, що у листопаді 2017 року обвинувачений, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, у ході сварки з приводу оплати проїзду за маршрутом «Київ-Чернігів» завдав одному з перехожих, який вступився за водія, два удари ножем в область грудної клітки.

Зібраними матеріалами, які характеризують особу встановлено, що обвинувачений раніше притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності за аналогічний злочин, вчинив новий зі сплином лише 7 місяців після звільнення від відбуття покарання за умисне правопорушення проти власності, матеріальну та моральну шкоду не відшкодував, згідно висновку органу з питань пробації наявна висока ймовірність вчинення повторного злочину.

Вироком Деснянського районного суду обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні інкримінованого злочину та призначено покарання у виді 5 років 4 місяці позбавлення волі.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/