Вторник, 13 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Заслужений лісівник України став людиною року

Заслужений лісівник України став людиною року


За вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства України, відновлення та збереження державного лісового фонду, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю, звання «Заслужений лісівник України» присвоєно Лисенку Володимиру Андрійовичу – лісничому Ічнянського лісництва державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство».

«Ічнянське лісництво посідає одне із чільних місць в ДП «Прилуцький лісгосп». Очолюваний Вами колектив лісництва вносить вагомий вклад у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечує потреби жителів регіону у різноманітній лісовій продукції, турбується про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, бо ліс – це неоціненне багатство країни, витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення», — наголосила у вітальному слові Олеся Кісленко.

Також очільниця району подякувала Володимиру Андрійовичу за щоденну нелегку працю та побажала міцного здоров’я, сімейного затишку та злагоди.

Директор підприємства Валентин Сурай долучився до привітань та зазначив, що Володимир Андрійович невтомний трудівник, людина, яка має великий авторитет і повагу не лише в колективі лісництва і лісгоспу.

— Він – великий працелюб, вимогливий та принциповий керівник, мудрий порадник і наставник. Завдяки його умілому керівництву та ініціативі Ічнянське лісництво посідає передові місця в трудовому змаганні серед лісництв лісгоспу, — підкреслив Валентин Сурай.

Також під час урочистостей голова Представницького об’єднання ГО «Народна Рада Ічнянщини» Віталій Чешко вручив Володимиру Лисенку диплом Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна» диплом у номінації «Людина року — Меценат».

Лісівники Прилуччини вітають Володимира Андрійовича із почесним званням, бажають йому міцного здоров’я, наснаги, нових здобутків на благо рідного краю.

За інформацією Державного підприємства «Прилуцьке лісове господарство»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/