Четверг, 26 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Замасковані «їжаки» біля річки Десна проколюють колеса автомобілів

Замасковані «їжаки» біля річки Десна проколюють колеса автомобілів


Пристрої різноманітної конструкції для проколу автомобільних шин були виявлені днями поблизу річки Десна за селом Воловиця на Борзнянщині Чернігівської області.

У соцмережі вже з’явилися і відповідні попередження для рибалок і для тих, хто вирішить відпочити на березі Десни на автомобілі.

Зварені пристрої вкопані у ґрунт на дорогах, які ведуть до річок і розставлені так, щоб шини пробивалися одразу на двох або чотирьох колесах.

Читачі повідомляють у соцмережах, що подібні пристрої були виявлені трохи раніше у Куликівському та Менському районах.

Деякі читачі припускають, що таким «Робін Гудом» може виявитися хтось з місцевих, адже приїжджі, мовляв, перешкоджають тутешнім ловити рибу сітками. Та й браконьєри на річках комфортніше почуваються, адже до них на наземному транспорті навіть рибінспектори не зможуть під’їхати.

Дійшло то того, що вже і винагороду оголосили тому, хто повідомить про зловмисника — 50 тисяч гривень.

— Проблема у тому, що такі штирі розставлені не на дорогах до приватних водойм, а як їхати до Десни, куди прямують не лише рибалки, а й відпочивальники, — пише один із блогерів у Фейсбук. — Вже постраждали водії з Борзни, Конотопа, Ніжина… Деяким прийшлося заночувати,  бо як правило, «запаска» в автомашині лише одна і одразу замінити усі колеса не можливо. А тільки одне колесо до «Джипа», наприклад, коштує не одну тисячу гривень… Якщо буде впіймано Робін Гуда, то він відчує вістря цього штиря в одному місці… Робін гуди — дограєтесь!

—Два тижні тому кум з сином поїхали на рибалку. Вранці дзвонить: «Привези мені колесо. Два пробив. Запаска була, та ще ж треба», — розповів журналістові «Вісника Ч» Сергій Сидоренко з села Горбове Куликівського району. — Везу своєю «Шкодою» куму допомогу. Раптом, чую: піж-пік. Зупинився. Не встиг вийти з машини, два колеса спустили. Виліз, пройшов три метри, і бачу: посеред колії, де котяться колеса, штир стирчить. Зверху травою замаскований. Витяг. Довжина сантиметрів тридцять п’ять. З невеликою поперечиною. Над поперечиною сантиметрів сім — загострення. Якщо коню в копито зайде, здавай коня. Якщо людина у літньому взутті наступить, не тільки підошву проб’є, а й ногу до кістки розріже. Скільки живу, цими дорогами їздив на риболовлю і по сіно, ніколи такого не було, щоб штирі заганяли. День потратив. З’їздив у Чернігів на шиномонтаж…


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/