Пятница, 5 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Закривавлена жінка на дорозі благала зупинитися. Розповідь вихідного дня


Вони побачили посеред дороги закривавлену жінку, яка просила їх зупинитися...

Те, що сталося потім, не піддається поясненню! Якщо це не диво, то що це?

Подружжя їхало в автомобілі, як раптом вони побачили жінку, яка стояла посеред дороги і махала їм, щоб вони зупинилися. Дружина сказала чоловікові їхати далі, бо це може бути небезпечно, але чоловік вирішив пригальмувати — він відчував, що трапилося щось жахливе. Під'їхавши, вони помітили порізи і синці на обличчі і руках незнайомки. Закривавлена жінка сказала їм, що потрапила в аварію, і її чоловік з новонародженим сином зараз в автомобілі, який впав у глибоку канаву. Вона також сказала, що чоловік загинув, а дитина все ще жива.

Чоловік вирішив спуститися, щоб спробувати врятувати малюка. Він попросив дружину і постраждалу жінку стояти біля машини і нікуди не йти. Підійшовши до розбитого автомобіля, він вгледів на передніх сидіннях двох дорослих людей, але не став зациклюватися на цьому і поліз за дитиною. Він узяв малюка на руки і швидко побіг до своєї машини. Але його дружина стояла там одна.

Чоловік запитав: — А де жінка?

— Вона спустилася за тобою в канаву!

Тоді вони удвох пішли до розбитої машини. Чоловік і жінка, які сидять на передньому сидінні, були мертві. Подружжя не могло повірити своїм очам! Адже це була та сама жінка, яка тільки що благала їх про допомогу!

Згодом чоловік з дружиною всиновили знайдену дитину...

Погодьтеся, історія вражає! Якщо це не диво, то що це?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/