Вторник, 24 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Закон про повернення витверезників можуть прийняти до кінця року

Закон про повернення витверезників можуть прийняти до кінця року


Законопроект про повернення в Росії системи витверезників планується прийняти до кінця цього року, а з 1 січня 2021 року документ повинен вступити в дію.

Про це повідомляє bilahata.net з посиланням на інформацію ТАСС.

Введення в дію закону заплановано на 1 січня наступного року.

Організація витверезників буде в повноваженнях регіонів. Держдума 5 листопада 2019 року схвалила в першому читанні законопроект про повернення витверезників. Він передбачає створення таких закладів у регіонах на базі державно-приватного партнерства — в такому випадку може з'явитися можливість брати плату за послуги з тих, хто потрапить до витверезників.

Правом встановлювати загальні правила організації діяльності таких установ пропонується наділити Кабмін. Витверезники в Росії не існують на федеральному рівні з 2011 року. За даними правоохоронних органів, скасування медичних витверезників вкрай негативно позначилося на загальній криміногенній ситуації.

Закон дозволить поліцейським доставляти до медвитверезників громадян, які перебувають в громадських місцях в стані алкогольного сп'яніння і «втратили здатність самостійно пересуватися і орієнтуватися на місцевості».

Нагадаємо, в Україні рішення про закриття таких закладів було прийнято 12 серпня 1999 року. А вже з 1 січня наступного року рішення про недоцільність функціонування медичних витверезників почало діяти.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/