Субота, 15 Грудень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Закінчили знімати фільм про жінок, які воювали на Сході країни

Закінчили знімати фільм про жінок, які воювали на Сході країни


Заключні сцени документального фільму Марії Кондакової «Міцна та ніжна» відзняли на базі загальновійськового полігону оперативного командування «Північ» (Чернігівщина).

армія-кіно-Північ-Чернігівщина-доккіно (7)

Компанія «ІнсайтМедіа» завершила зйомки документального фільму – дослідження, в якому висвітлюються події на сході країни за участю жінок.

Сценарій стрічки, став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно, яке виділило на нього фінансової підтримки розміром 3 500 тис. грн. Загальна вартість виробництва фільму складає – 3 711 тис. грн.

У фільмі висвітлюватимуться сучасні долі жінок, які опинились на війні та готові за будь-яку ціну врятувати чиєсь життя, водночас залишаючись милосердними берегинями.

Режисер стрічки Марія Кондакова розповіла:

— За допомогою нашого фільму глядач дізнається про ті героїчні подвиги українських жінок на війні, про які не розповідають у новинах, а часом навіть умисно замовчують за стінами військових структур.

Віталій Кирилов,

оперативне командування «Північ»


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/