Суббота, 5 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Загадкові чарівниці — неодмінні супутниці новорічних свят


Лісові красуні приходять у наші домівки завдяки дбайливим рукам працівників лісогосподарських підприємств, які турботливо, з любов’ю ростили ці деревця на радість людям.

Всі 12 держлісгоспів старанно підготувалися до зустрічі новорічного сезону і стануть активними учасниками ялинкових базарів та ярмарків, організованих Чернігівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

yalynky-2Зелені «жнива» розпочнуться ще наприкінці листопада. Тільки у минулому році було реалізовано 27,5 тисяч штук ялинок і сосон. А цього річ заплановано продати понад 30 тисяч дерев. Вже п’ятий рік поспіль продаються новорічні красуні в горщиках, що дуже тішить і дорослих, і дітей. Адже бажана гостя оселиться в домівці до весни, а тоді її можна висадити у своєму дворі чи підвікном власного будинку. Коштує це пухнасте «диво» у горщику від 100 до 150 грн. — в залежності від розміру та вартості посуду.

Для закупівлі ялинок і сосен звертайтесь до лісогосподарських підприємств та на гарячу лінію Чернігівського ОУЛМГ за тел. (0462) 647-630, (050) 419 15 54)

Потрібно зазначити, що як і в минулі роки, на лісовичках закріплюється бірка, яка заноситься у базу електронного обліку. Прикро, що немало спритних ділків вирубують самосійні ялинки чи сосни із занедбаних колгоспних полів і продають їх за 20 грн. — безперевірки в радіологічній лабораторії. А скільки копіткої праці затрачають лісівники, щоб з малесенької насінини «народилася» горда й ніжна зелена чарівниця, окраса довгоочікуваних Різдвяно-новорічних свят у кожній родині.

yalynky-4Найбільше ялинок та сосон запланували реалізувати Городнянський, Добрянський, Корюківський, Остерський, Холминський та Семенівський держлісгоспи.

yalynky-6Новорічні ялинки й сосни від чернігівських лісівників продаватимуться на ринках «Нива», «Центральний» та «Привокзальний» у Чернігові, а також у кожному райцентрі області, їдуть і до столиці. Ці деревця можна придбати ще й на рекреаційних пунктах, розташованих на міжнародних трасах: Київ-Чернігів і Київ-Глухів (за довідками щодо закупівлі звертайтесь до лісогосподарських підприємств та на гарячу лінію Чернігівського ОУЛМГ за тел. (0462) 647-630, (050) 419 15 54).

yalynky-7

* * *

Чернігівські лісівники, як справжні Діди Морози, порадують вихованців дитячих будинків-інтернатів та дітей-сиріт і подарують їм високі й красиві новорічні ялинки.

Юрій ПОНОМАРЕНКО,

головний лісничий Чернігівської області


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/