Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
За заволодіння транспортним засобом отримав 6 років колонії

За заволодіння транспортним засобом отримав 6 років колонії


Городнянським районним судом (Чернігівська область) ухвалено вирок, яким мешканця Сновського району засуджено до 6 років позбавлення волі.

Особа, раніше неодноразово судима за скоєння тяжких злочинів, незаконно заволоділа транспортним засобом. Також суд конфіскував все майно, йому належне.

У листопаді минулого року чоловік, скориставшись незамкненими дверцями автомобіля, за допомогою штатного ключа, якого раніше викрав з даного транспортного засобу, незаконно заволодів легковим автомобілем ВАЗ-21070, який належав жителю м. Сновськ.

Із самого початку досудового розслідування і до кінця судового розгляду винуватість у скоєному обвинувачений заперечував.

Незважаючи на таку захисну позицію, під час судового розгляду прокурорами Сновського відділу Менської місцевої прокуратури доведено пред’явлене особі обвинувачення у повному обсязі.

Вирок законної сили не набрав. Упродовж 30 днів з моменту його проголошення сторони мають право подати апеляційні скарги до Чернігівського апеляційного суду.

Вадим Костенко, прокурор Сновського відділу


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/