Среда, 3 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

За викрадення з братської могили 12 латунних табличок «сяде» на 4 роки


За втягнення в злочинну діяльність неповнолітнього та наругу над могилою судом призначено реальну міру покарання.

Ніжинським міжрайонним судом засуджено місцевих жителів, один із яких неповнолітній, за наругу над могилою та незаконне заволодіння предметами, що знаходилися на ній, вчинені за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів.

Про це повідомили редакцію у відділі організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації прокуратури області.

Як встановлено, у вересні 2015 року вітчим підбурив  неповнолітнього пасинка до  викрадення з братської могили  12 латунних табличок із списками загиблих воїнів у Другій світовій війні.

Вироком суду першої інстанції за втягнення неповнолітнього в злочинну діяльність (ч. 3 ст. 304 КК України), наругу над могилою та незаконне  заволодіння предметами, що знаходилися на могилі (ч. 3 ст. 297 КК України), зловмиснику призначено покарання у вигляді 4 років 3 місяців позбавлення волі.

Неповнолітнього за ч. 3 ст. 297 КК України засуджено до 4 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки.   


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/