Воскресенье, 25 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

За викликом часу. Військовий полковник очолив Чернігівський обласний Штаб опору


Дубіль Рутар (1)Якщо штаби Національного супротиву на громадських засадах у регіонах здебільшого були сформовані проти внутрішнього суперника — вже колишньої влади і головним чином подолання внутрішніх протиріч, то нові вимоги часу потребують інших підходів, які б могли бути ефективним інструментом у мінімізації зовнішніх загроз.

Саме тому з ініціативи кандидата в президенти Юлії Тимошенко в регіонах створюються штаби Руху опору.

Про мету такого громадського утворення на Чернігівщині розповів журналістам під час прес-конференції народний депутат Валерій Дубіль, який і представив керівника обласного штабу Ярослава Рутара, він раніше обіймав посаду комісара Чернігівського обласного військового комісаріату.

Дубіль Рутар (3)

— Основне завдання і мета обласного Штабу опору, — розповів Ярослав Рутар, — це об’єднання всіх небайдужих мешканців Чернігівщини, які не підлягають мобілізації, а також сприяння військовим формуванням в обороні української території на випадок початку війни.

Для повноцінної діяльності новоствореного Руху опору (штабу) створений спеціальний (фінансовий) фонд допомоги. Про це проінформував Валерій Дубіль, який закликав через засоби масової інформації підприємців і громадян перераховувати кошти для функціонування штабу. Народний депутат зазначив, що хоча Рух опору створений лідером ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко, це аж ніяк не свідчить про «внутрішньопартійний» характер нового утворення. До того ж, як додав нардеп, «Юлія Тимошенко відмовилася від ведення передвиборчої агітації, а всі сили збирається віддати на боротьбу за збереження цілісності країни».

Для тих, хто зацікавлений у роботі Руху опору та з інших питань, надаємо координати Штабу цієї організації: м. Чернігів, вул. Магістратська, 19а. Телефони: 93-43-94, 93-43-68 та (067) 506-05-93.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/