Вторник, 18 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
За вихідні не пропущено через північний кордон трьох росіян

За вихідні не пропущено через північний кордон трьох росіян


Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це повідомив підполковник Олександр Дудко, помічник начальника прикордонного загону.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

За порушення державного кордону затримано одну особу.

З 29 січня по 4 лютого 2018 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 43,4 тис. осіб та 11,1 тис. транспортних засобів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 31 особу, на яких накладено штрафів на суму 14025 гривень. Через державний кордон не пропущено 20 осіб.

Протягом вихідних днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 13,7 тис. осіб та 3,5 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 6 осіб, з яких 3 — громадяни Росії.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/