Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
За втручання прокурора «історико-культурну» землю повернуто державі

За втручання прокурора «історико-культурну» землю повернуто державі


За втручання прокурора скасовано право приватної власності на ділянку історико-культурного призначення вартістю 14,4 млн грн.

Про це повідомляє видання Біла хата за посиланням на інформацію прокуратури Чернігівської області.

До Державного реєстру речових прав на нерухоме майно 15.03.2019 внесено запис про скасування права приватної власності на земельну ділянку історико-культурного призначення площею 0,12 га, що обліковується в землях лісового фонду вартістю 14,4 млн грн.

Такий запис до Державного реєстру внесено на підставі рішення Чернігівського апеляційного суду, постановленого за позовом прокурора.

Нагадаємо, що факт порушень було встановлено у Козелецькому районі, коли до рук однієї приватної особи передані 4 земельні ділянки історико-культурного та лісогосподарського призначення.

Тоді ж, реагуючи на виявлені порушення, прокурор звернувся до суду з позовами в інтересах Чернігівської ОДА та ДП «Козелецьрайагролісгосп» про визнання недійсними наказів, свідоцтв про право власності, договорів купівлі-продажу та рішень про реєстрацію права власності.

Наразі реальне виконання судового рішення за позовом прокурора забезпечено.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/