Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
За принципову позицію Антона Полякова намагаються скомпрометувати

За принципову позицію Антона Полякова намагаються скомпрометувати


Народного депутата України, який балотувався у 206-му в/о, Антона Полякова хочуть скомпрометувати.

Проти нього розпочато брудну кампанію в соціальних мережах. Це сталося одразу після його звернення до генерального прокурора Руслана Рябошапки з приводу зняття депутатської недоторканності з Бориса Приходька та Валерія Давиденка (теж обиралися на Чернігівщині).

В соціальних мережах «боти» почали активно розганяти тексти, в яких подається неправдива інформація щодо Антона Полякова.

Якийсь собі Andrey Popos (насправді, як виявилося, такої особи не існує, а фото «запозичене» з іншого аккаунта) пише різні небилиці задля компрометації народного депутата. Відомо, що таким «ботам», під якими прикриваються інші реальні особи, платять немалі кошти за розповсюдження «потрібної» замовникам інформації.

— Очевидно, що моя депутатська робота не до вподоби фігурантам кримінальних впроваджень і перспективи втратити мандати та сісти за грати, — повідомив у телефонній розмові з кореспондентом нашої редакції народний депутат від фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Антон Поляков


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/