Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

За мужність та відвагу бійців роти «Чернігів» відзначили нагородами


Керівник Головного управління національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін вручив бійцям роти поліції особливого призначення «Чернігів» нагороди за оборону Маріуполя.

2 березня в актовій залі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області було велелюдно. Очільник ГУНП полковник поліції Едуард Альохін запросив особовий склад роти поліції особливого призначення «Чернігів» для виконання приємної місії – вручення нагород бійцям.

Командування оперативно-тактичного угрупування «Маріуполь» високо оцінило внесок роти (на той час батальйону) особливого призначення «Чернігів» у справу захисту Донбасу від російських окупантів.

chernigiv_vidznaki_2Як сказано в наказі, за мужність, відвагу, високий професіоналізм, розумну ініціативу, дисциплінованість і самовідданість, виявлені під час виконання завдань АТО на території Донецької та Луганської областей, були нагороджені 9 бійців.

Семеро поліцейських отримали з рук очільника правоохоронного відомства Едуарда Альохіна почесні відзнаки «За оборону Маріуполя».

chernigiv_vidznaki_5Капрали поліції Тетяна Полторацька і Вікторія Науменко, які несли службу нарівні з чоловіками, були нагороджені почесними грамотами.

У своїй промові Едуард Альохін відзначив, що він із задоволенням вручив нагороди за службу бійцям батальйону «Чернігів», який був створений навесні 2014 року і з того часу зарекомендував себе як боєздатний підрозділ і має виключно позитивні відгуки як з боку керівництва, так і жителів звільнених міст Донбасу.

chernigiv_vidznaki_6— Я впевнений, що це не останнє нагородження, оскільки за всі бойові дії, в яких ви брали участь, ви маєте бути відзначені Державою, — сказав Едуард Альохін.

chernigiv_vidznakiПід час невимушеного спілкування з керівництвом ГУНП бійці отримали відповіді на питання стосовно матеріального забезпечення, атестації, а також обговорили формат участі «чернігівців» у службовій підготовці поліцейських. Зокрема йшлося про навчання правоохоронців навичкам тактичної медицини, адже бійці пройшли реальні бої з сепаратистами і мають чим поділитися з поліцейськими в плані професійної підготовки.

chernigiv_vidznaki_4

chernigiv_vidznaki_7

Сергій БРИЛЬ


Обсуждение: 1 коментар
  1. H2O:

    прочитайте коментарі у FB від Андрія Кужеля

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/