Пятница, 7 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
За гроші податківці борються у судах!

За гроші податківці борються у судах!


Станом на 1 січня поточного року на розгляді в судах за участю органів ДФС Чернігівської області перебувало 849 справ різних категорій (з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років) на загальну суму понад 1766 млн гривень.

Судовими інстанціями протягом 2017 року розглянуто 460 справ на суму близько 830 млн гривень.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Чернігівської області переважну частину складають справи про визнання не дійсними / не чинними податкових повідомлень – рішень. Так, протягом 2017 року на розгляді у судах знаходилось 297 таких справ на суму більше 1450 млн гривень. З них розглянуто 107 справ більш як на 644 млн грн, з яких на користь органів ДФС — 56 справ на суму близько 400 млн гривень.

Як повідомила начальник юридичного управління Головного управління ДФС у Чернігівській області Ніна Соловей, юристи фіскальної служби області за 2017 рік виграли для казни понад 586 млн грн по 398 справах, що складає майже 87 відсотків від кількості розглянутих справ та більше 70 відсотків від суми позовних вимог.

Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь органів ДФС області є підвищення рівня контрольно-перевірочної роботи, претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями юридичного управління.

Любов Ковальова


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/