Четверг, 26 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

З Чернігова розпочинається масштабний проект для малого бізнесу


В Україні стартує проект «Національна Платформа Бізнес Взаємодії». Презентаційний захід відбудеться в Чернігові 6 вересня.

ГО «Клуб Ділових Людей» за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID), та за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) розпочинає масштабний проект із розбудови Національної Платформи Бізнес Взаємодії для малого бізнесу України.

6 вересня у Чернігові у приміщенні культурно-ділового центру «Світогляд» відбудеться презентація можливостей Бізнес Платформи, початок о 16:00. Такі ж ознайомчі заходи пройдуть до 12 жовтня у всіх обласних центрах країни.

В усіх 24-ох містах надаватимуться консультації для малого бізнесу щодо актуальних можливостей (гранти, програми обміну, тендери, програми розвитку тощо). У кожному регіоні планується надання інформації про бізнес-можливості для не менш як 100 підприємців (загалом 2400+ годин консультацій).

«Національна Платформа Бізнес Взаємодії» – це два майданчики. Перший – онлайн. Він служить базою ділових контактів, бізнес-можливостей, навчальних матеріалів та проектів із розвитку малого бізнесу в Україні. Зареєструватись на онлайн-Платформі можна буде вже на початку вересня. Другий майданчик – офлайн. Це заходи, які ми спільно із партнерами проведемо у 24-ох регіонах України. Це будуть навчальні та ділові заходи, обмін досвідом, розповіді про співпрацю з владою та міжнародними організаціями, реалізації проектів для розбудови малого бізнесу в Україні», — розповідає Микола Савуляк, Голова Клубу Ділових Людей.

У співпраці з Міжнародною Організацією з Міграції реалізовуються перші кроки із запровадження Платформи (онлайн та офлайн).

Надалі проект реалізовуватиметься Клубом Ділових Людей в межах його основної діяльності, що включатиме організацію регулярних офлайн навчальних заходів для малого бізнесу, впровадження інших сервісів та проектів, які будуть корисними для підприємців, а також підтримку роботи онлайн-Платформи та регулярне наповнення її контентом.

Більше про Національну Платформу Бізнес Взаємодії та календар презентацій проекту читайте за посиланням.

Христина Стефанчук, ГО «Клуб Ділових Людей»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/