Понедельник, 6 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
З Бахмача на Схід відправлена чергова допомога українським воякам

З Бахмача на Схід відправлена чергова допомога українським воякам


У черговий раз активісти Бахмацької районної організації ВО «Свобода» спільно з ГО «Вогонь Відродження» зібрали та доправили воякам нову партію допомоги. Проїхавши ділянку фронту від Зайцевого до Комінтернового, націоналісти відвідали бійців батальйону «Січ», 53-ї та 93-ї бригад, Чернігівського прикордонного загону, а також вояків 40-го та 41-го батальйонів та 58-ї танкової бригади.

Свободівці передали бійцям прилад нічного бачення, глушники, розгрузки, запчастини до автомобіля та ключі-викрутки. Також активісти доправили адресні передачі та забезпечили бійців продуктами харчування.

«Наша головна мета  — перемога над Московією, ще не досягнута. Тому варто об’єднати зусилля у боротьбі з агресором. Кожен українець має робити свій внесок у перемогу. Тож я закликаю кожного долучатись до волонтерського руху задля перемоги споконвічного ворога України», — зазначив свободівець Денис Сергієнко.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/