Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

З 22 грудня призупиняється навчальний процес у школах Чернігова


20 грудня Чернігівським міським головою Владиславом АТРОШЕНКОМ підписане розпорядження Про призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах міста Чернігова.

Відповідно до тексту цього розпорядження, у зв’язку зі зростанням показників захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції та з метою попередження розповсюдження захворюваності серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова належить:

1. Призупинити навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах міста Чернігова з 22 грудня 2016 року по 28 грудня 2016 року (включно).

2. Управлінню освіти міської ради — забезпечити внесення загальноосвітніми навчальними закладами відповідних змін до плану навчально-виховного процесу, розробити заходи щодо ущільнення авчально-виховного процесу у зв’язку з його тимчасовим призупиненням. А також — організувати проведення роз’яснювальної роботи з батьками щодо
організації дозвілля дітей у період призупинення навчально-виховного процесу.

Контроль за виконанням цього розпорядження покладений на заступника міського голови Хоніч О. П.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/