Среда, 1 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Ювілейні медалі вручили у Чернігові правоохоронцям-афганцям

Ювілейні медалі вручили у Чернігові правоохоронцям-афганцям


15 лютого начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Едуард Альохін вручив правоохоронцям-афганцям медалі «30 років виведення військ з Афганістану».

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня 1989 року останній радянський солдат офіційно покинув територію Афганістану.

Цього дня в Головному управлінні Національної поліції області зібралися ті, хто безвусим юнаком дізнався, що таке війна. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих воїнів.

Привітав учасників бойових дій на території інших держав начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Едуард Альохін. Він вручив ветеранам медалі «30 років виведення військ з Афганістану» і підкреслив, що воїни-афганці, які пов’язали свою долю з органами внутрішніх справ, сумлінно несли службу в лавах правоохоронців, з честю носили погони солдатів правопорядку, захищали закон і порядок, виконуючи обов'язок.

Нині більше сотні співробітників-ветеранів афганської війни вже знаходяться на заслуженому відпочинку.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/