Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Яку теплицю вибрати для щедрого урожаю


Вибрати теплицю не так складно, як здається. Головне — правильний підхід до справи. Як правило, теплиці всі дуже різні, вони бувають різних форм і розмірів, відповідно, і вартість різна.

Оскільки теплиця купується не на один рік, краще подивитися на готові варіанти, так простіше оцінити переваги та недоліки тієї чи іншої теплиці. Парники і теплиці повинні мати оптимальний розмір, щоб у вашому саду або на ділянці вона не пустувала і не займала занадто багато місця. Але і тісним парник не повинен бути.
Дотримуйтеся відомого правила — купуйте теплицю трохи більше, ніж та, яка вам потрібна.
Звертайте увагу не тільки на ширину теплиці, але і на її висоту. Важливий і зовнішній вигляд теплиці. Тонування стікла теплиці дозволить захистити окремі види і сорти сільськогосподарських культур від занадто інтенсивного сонячного випромінювання. Проте відзначимо, що такі культури в парниках вирощують дуже рідко. Як наслідок, і тонування теплиць застосовується не так часто, але, тим не менш, тоноване скло для парників і теплиць все ж випускається. Немає сенсу будувати самим теплицю, оскільки купується дерево і скла яке вам вилетять «в копієчку», економічніше і практичніше придбати готові деталі, просто зібрати їх і поставити в потрібному місці теплицю.
Збираючись купувати теплицю, ви, швидше за все, вже заздалегідь маєте уявлення про те, що вам, загалом, потрібно. Тому не варто йти на повідку у недобросовісних продавців, які будуть раді запропонувати вам не кращі варіанти, але зате за привабливими цінами. Якщо ваші фінанси вас не обмежують у виборі, віддайте перевагу теплиці з дерев'яними рамами, і подвійним склінням.
Звичайно, подібна теплиця обійдеться вам куди дорожче, ніж якщо ви побудуєте таку ж, але з дешевих матеріалів. Однак і якість придбаної теплиці буде набагато вище.
У випадку, якщо ви фінансово обмежені, вибирати краще алюмінієву теплицю, при цьому зверніть увагу на виробника. Не варто думати, що замінивши скло на поліетилен, ви тим самим заощадите — вам доведеться обігрівати теплицю, а це в будь-якому випадку дуже затратно, тим більше, якщо обігрівати ви маєте намір електрикою.
І останнє, якщо ви маєте намір вирощувати огірки та помідори, то віддайте перевагу заскленої на всю висоту теплиці з вертикальними стінами. Тим, хто хоче заощадити на обігріві і має намір займатися вирощуванням кімнатних культур цілком підійде теплиця з наглухо закритими наполовину стінками.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/