Четверг, 4 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Якщо ти любиш справу, якою займаєшся, обов'язково буде віддача. Відео

Якщо ти любиш справу, якою займаєшся, обов'язково буде віддача. Відео


29 вересня у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулась творча зустріч відомого українського письменника Мирослава Дочинця.

Дочинець Мирослав-Чернігів (1)Я давно прочитав першу книжку Мирослава Дочинця, яка є бестселером для багатьох. І ось зараз почув його зблизька. Слухати цього письменника хочеться — від його розмови не втомлюєшся, а навпаки — окрилюєшся. А головне — починаєш по-особливому розуміти сутність буття на землі, а, може, й у Всесвіті. Від його розповіді випливає якась особлива енергетика, тебе охоплює легкість і світло. Справді кажуть —  велика людина говорить просто, але мудро.

Дочинець Мирослав-Чернігів (10)Багато яких тем зачепив пан Мирослав. Розповідав і про духовну скарбницю українського народу, і про особливу ментальність, культуру, звичаї… І, певна річ, більше говорив письменник про книги — як про свої, так і інших авторів.

Дочинець Мирослав-Чернігів (12)Мирослав Дочинець відкрив чернігівцям секрет. За твердженням письменника, книги діляться на три категорії: коли читаєш і не віриш тому, про що читаєш (1), коли читаєш і віриш тому, що читаєш (2),  коли читаєш і довіряєш написаному (3). Адже довіра — це найголовніше, що є. А саме слово — джерело довіри, яке несе рецептію життя.

Дочинець Мирослав-Чернігів (14)Про буденне і сакральне говорив Мирослав Дочинець. А його вислови мимоволі стають вже крилатими. Хто не був на зустрічі, почитайте його судження і переконайтеся в цьому самі. Ось вони, «крилаті» вже фрази:

Кожна людина, а особливо молодого віку, повинна відчувати в собі крила. Бо вони — це той самий дух, під впливом якого формується і реалізується генетичний код, що закладений в кожному з нас.

Все в житті стає випадково.

Якщо ти любиш справу, якою займаєшся, обов'язково буде віддача в усіх сенсах.

Людину можна знищити матеріально, національно, морально, фізично, але не можна знищити духовно.

Є кілька бід в України, одна з них — це Московія, а друга — кочубеївщина, зрадництво.

Ми, українці, вже прорубали межу кровну між нашими сусідами. Інша гірка правда, що вони нас ніколи не залишать. Бо «російського миру» без України не існуватиме. Там є лише 15 відсотків слов’ян. І тому там  один тупік. Без нас вони не матимуть свого розвитку.

«Хто володіє Україною, той володіє світом», — казав у свій час Бісмарк.

Як українця можна знищити? Вибити мову, дух, і добити його голодом, що саме й робив сталінізм.

Українці давно є європейцями. І не європейці захищають європейські цінності, а ми захищаємо ці цінності від московської орди.

Те, що ти шукаєш у цьому світі, воно обов’язково знайде тебе.

У багатих — великі бібліотеки, у бідних — великі телевізори.

Читайте книги, щоб не бути дурним і бідним.

Дочинець Мирослав-Чернігів (15)

Дочинець Мирослав-Чернігів (16)

Дочинець Мирослав-Чернігів (17)

Дочинець Мирослав-Чернігів (2)

Дочинець Мирослав-Чернігів (3)

Дочинець Мирослав-Чернігів (4)

Дочинець Мирослав-Чернігів (5)

Дочинець Мирослав-Чернігів (6)

Дочинець Мирослав-Чернігів (7)

Дочинець Мирослав-Чернігів (8)Дочинець Мирослав-Чернігів (9)

Замовити «життєві» книги Мирослава Дочинця можна на САЙТІ АВТОРА.

Сергій Кордик


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/