Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Які звернення надходять від громадян до Чернігівської податкової служби


З початку року до Чернігівської ОДПІ від громадян надійшло 42 письмових звернення, у т.ч. 25 — від фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, 17 — від громадян.

Про це повідомили  в секторі організації роботи Чернігівської обласної державної податкової інспекції.

За ознакою надходження 41 звернення — первинне, 1 — неодноразове. До Чернігівської ОДПІ не надійшло жодного повторного звернення від громадян, що свідчить про високу якість наданих відповідей платникам податків.

Основні питання, що порушували громадяни у зверненнях стосувалися реєстрації та обліку платників податків та проведення перевірок.

Посадовими особами інспекції з початку року проведено 18 особистих прийоми громадян. На особисті прийоми звернулося 14 фізичних осіб — підприємців та 2 громадянина міста.

Під час особистих прийомів порушувалися питання припинення підприємницької діяльності, нарахування та сплати земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та податку на доходи фізичних осіб, підстав та порядку відмови громадянина у отриманні реєстраційного номеру облікової картки платника податків.

На всі звернення та запити надані своєчасні та кваліфіковані відповіді в межах компетенції.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/