Пятница, 29 марта 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Які перспективи партії Гройсмана на Чернігівщині?

Які перспективи партії Гройсмана на Чернігівщині?


Прем’єр-міністр України йде на вибори на чолі нової політичної сили. Наразі Володимир Гройсман збирає команду по всій країні, щоб у майбутньому продовжити курс реформ та забезпечити стабільне зростання економіки.

Процес пішов!

Володимир Гройсман заявив, що «не хоче бути статистом» у новому політичному сезоні, тому йде на парламентські вибори з власною політичною силою. У ситуації, що зараз склалась – він дійсно може показати результат.

«Я б хотів, щоб це була достатньо якісна з точки зору професійності та здатності політична сила. Насправді можу сказати, що зараз шукаю людей, які могли би бути достатньо результативними. Також би хотів бути дотичним до створення класичної центристської політичної партії, яку би було створено не під вибори, а яка би була достатньо організованою структурою з визначеною ідеологію з об’єднанням якісних і фахових людей, які можуть не просто розмовляти», — заявив Володимир Гройсман

Зараз дійсно відбувається формування команди по всій країні  на рівні громад, міст, районів і областей. Збирають переважно тих людей, які мають здорові думки і розуміють, як їх впроваджувати. Практика засвідчує, що саме така команда, яка генерує ідеї та здатна їх впроваджувати у реальне життя, має всі шанси стати по-справжньому успішною.

Шанси нової політичної сили Володимира Гройсмана високо оцінюють соціологи та політичні оглядачі.

Політолог Валентин Войтков: «Останні соціологічні опитування демонстрували, що Гройсману довіряють або скоріше довіряють 20% населення, і це поки і є його електоральна база».

Політолог Володимир Фесенко переконаний, що настав час молодих команд!

«Гройсман – молодий, він належить до того ж покоління, що й Зеленський. Вони ровесники, як Арсеній Яценюк і багато інших. Зараз починається епоха людей цього віку. У Володимира Борисовича є стартовий рейтинг, який дозволяє боротися за проходження партії в парламент», — каже політолог.

Високі рейтинги Володимира Гройсмана, на думку експертів, пов’язані з його діяльністю на посаді глави Уряду. Ще в квітні 2018 року соціологи фіксували зростання довіри Гройсмана й задоволеність його роботою серед населення. А на початку 2019 року, згідно з даними всеукраїнського опитування громадської думки, який проводив КМІС, у рейтингу потенційних прем’єр-міністрів чинний очільник Кабміну набрав найбільшу кількість прихильників – 15,3%.

Як кажуть експерти, за політичну силу Володимира Гройсмана можуть проголосувати помірковані виборці, які розуміють, що таке популізм і не підтримуватимуть тих, хто обіцяє вже завтра пенсію в тисячу євро. Це також ті, хто розуміє, які зміни в країні вже відбулися і віддають належне «компетентності і стабільності прем'єра».

Щоб продовжити реформи – треба підтримка

Зрозуміло, що задля того аби Володимир Гройсман продовжив очолювати Уряд після виборів, йому потрібна сильна коаліція однодумців в парламенті. На відміну від президентських виборів, на яких люди обирають президента, на парламентських виборах — обирають Прем'єр-міністра. Тож задля продовження важливих і високо оцінених людьми реформ Володимир Гройсман повинен мати значне депутатське крило в парламенті, і чим більше воно буде — тим рішучіші перетворення його команда зможе здійснити.

Саме за таким принципом Гройсман починав зміни у рідній Вінниці. Там він досягнув успіху як міський голова. Його двічі поспіль обирали в крісло керівника Вінниці. І вже на свій другий термін майбутній Прем’єр йшов із головним закликом — забезпечити підтримку його команди в міській раді. Отримавши її, Володимиру Гройсману вдалося значно пришвидшити позитивні зміни у місті. Недарма за якістю й комфортом життя Вінниця вже декілька років посідає чільні місця у загальноукраїнських рейтингах. А зараз цей досвід змін поступово розповсюджується у масштабах держави.

«Я маю розуміння, що робити далі, і я можу очолювати уряд. Якщо український народ вирішить, що я та сформована нами команда будуть гідні представляти їхні інтереси та реалізовувати ті завдання, які люди перед нами ставлять, то я готовий буду очолити уряд», — каже Володимир Гройсман.

Що на Чернігівщині?

Перспективи нової політичної сили Володимира Гройсмана на Чернігівщині коментує чернігівський політичний оглядач Андрій КУЖЕЛЬ:

«Велике значення матиме те, які обличчя представлятимуть команду Гройсмана в області. Щоб оцінити партію не достатньо бачити першу п’ятірку – більш важливо знати хто очолює її обласні організації, районні осередки. У той же час, сам Гройсман має досить невеликий антирейтинг. Період його роботи в Уряді ознаменувався відносною стабільністю, що, безумовно, важливо для громадян. Він має основу, так би мовити фундамент, а от якими будуть цеглини цієї фортеці – покаже час. Від цього і залежатиме міцність його партії».

Фундамент, як бачимо є. І про його міцність говорять рейтинги області в децентралізації – друге місце в країні. Це говорить про довіру населення до головної реформи країни. Якщо цеглини фундаменту на Чернігівщині виявляться якісними, то політична сила Гройсмана на Чернігівщині здатна буде показати гідний результат. І цей результат може виявитися неабияким сюрпризом для представників «старої» місцевої еліти.

Володимир КАНЮЩЕНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/