Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як земельна реформа позначиться на розвитку сільських територій?


 Круглий стіл на тему: «Формування ринку землі в Україні. Як земельна реформа позначиться на розвитку сільських територій?»

Земельна реформа – одна з найбільш очікуваних українським суспільством. Запровадження повноцінної власності на землю сільськогосподарського призначення є принциповою умовою подальшого розвитку АПК та національної економіки в цілому, а також можливістю скасування штучних обмежень конституційних прав майже 7 млн. громадян-власників паїв.

Питання ринку землі в Україні поділило громадськість на два табори. З одного боку – прихильники абсолютно відкритого ліберального ринку, з іншого – представники консервативних кіл, які вбачають в знятті мораторію більше ризиків ніж можливих переваг. Настав час сформувати єдину позицію — яких змін зараз потребує сфера земельних відносин. Про це йтиметься під час круглого столу із земельних питань, що відбудеться в Чернігові в середу, 7 червня. До участі запрошуються провідні фахівці з питань земельних відносин та сільського розвитку, представники ЗМІ!

Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ!

Дата проведення: 09 червня 2017 року
Початок реєстрації: 09:30, початок роботи – 10.00.
Місце проведення:  Готель «Придеснянський» (м. Чернігів, вул. Шевченка, 99-А, велика конференц-зала).
Контактні особи: щодо участі експертів – Римма Олексієнко, 050-627-10-96, щодо участі представників ЗМІ – Вікторія Сидорова, 066-304-89-87 чи 097-087-00-10

Для участі в круглому столі потрібно обов'язково зареєструватись за

ЦИМ ПОСИЛАННЯМ! 

Участь у обговоренні візьмуть представники відповідних управлінь Чернігівської ОДА, територіальних громад, фахівці-економісти, склад учасників поки що узгоджується.

До уваги журналістів з районних ЗМІ! Організатори компенсують вам проїзд у Чернігів за умови попередньої реєстрації та наявності квитків! 

Про НАСДСУ

Метою діяльності Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України є сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості через підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок сільського населення та сільськогосподарських товаровиробників, задоволення та захист соціальних, економічних, фахових та інших спільних інтересів членів Асоціації. Додаткову інформацію про роботу Асоціації можна отримати за адресою:

http://www.dorada.org.ua

Телефон: +38 044 223-02-70; e-mail: doradaukraine@gmail.com

Про прес-клуб

Національний прес-клуб з аграрних та земельних питань створений при Українському освітньому центрі реформ у грудні 2012 року. До участі в своїх засіданнях він запрошує провідних вітчизняних та закордонних експертів з питань розвитку сільського господарства. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 490 69 88 / 90


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/