Суббота, 26 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як відбувається набір у військо на Чернігівщині


Вадим МисникЧернігівщина увійшла до п’ятірки регіонів, де оповіщено майже 100% військовозобов’язаних, повідомило днями військове керівництво держави, звітуючи про проміжні підсумки мобілізаційної роботи. Втім, за словами військових, не все так просто, на все потрібен час та людський ресурс. Як зазначив в інтерв‘ю журналісту Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії Вадим Мисник, начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України, є певні проблеми щодо оповіщення військовозобов’язаних. «Так, наприклад, чималий відсоток людей ми просто не можемо знайти вдома, — зауважив військовик. — Щоправда, зараз до цього процесу, долучилися волонтери. Вони разом з дільничними інспекторами, співробітниками житлово-експлуатаційних підприємств допомагають в оповіщенні».

На жаль, зазначають військові, відсоток знайдених та викликаних на медкомісію не надто високий. Причина в тому, що чимала кількість військовозобов’язаних не проживають за місцем реєстрації, найбільше таких у Чернігові, Ніжині та Прилуках. Відмовок багато, та комісари кажуть, на них зважати не будуть, адже за законом кожен запасник після оголошення указу Президента про мобілізацію сам повинен з’явитися для уточнення своїх даних. Тих же, хто буде ухилятися від мобілізації чекає, так званий, «чорний список», а від так і проблеми з законом. І розрекламовані в Інтернеті методи «відкосити» — не допоможуть.

Вадим Мисник: «Я вбачаю в цій ситуації інформаційно-психологічні операції Російської Федерації. Ці впливи спостерігались і раніше, під час мобілізації. І вони завжди повторюються. Ми бачимо поширення в Інтернеті роликів, зразків заяв і так далі. У нас, наскільки мені відомо, таких заяв не приносили».

Кого будуть «шукати з собаками», а кого ні — читайте тут: http://www.sknews.net/ (рубрика «Соціум»).


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/