Понедельник, 25 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як у Чернігові молодь опановує основи місцевої демократії


Як захистити свої інтереси перед місцевою владою та реалізувати своє право на громадську участь? Відповіді на ці запитання представники територіальних громад отримали під час тренінгу «Вчимося місцевій демократії», що проходив з 17-18 листопада у навчально-методичному центрі готелю «Профспілковий».

Упродовж двох днів представники територіальних громад Чернігівщини, журналісти та громадські діячі отримали цінні знання у галузі місцевої демократії. Зокрема, учасники разом з експертом тренінгу Юрієм Стальниченко обговорили ряд важливих питань, які стосувалися загальних зборів громадян за місцем проживання, місцевих ініціатив та органів самоорганізації населення.

Крім обговорення наболілих питань, учасники тренінгу на основі конкретних прикладів вчилися вирішувати місцеві проблеми. Для цього вони об’єдналися у три групи і пропонували свої шляхи вирішення певної проблеми. Саме цей етап роботи став найцікавішим для присутніх. Адже у ході обговорення, кожен міг висловити свою особисту думку та обмінятися власним досвідом із своїми колегами. Юрій Стальниченко наголосив, що різноманітні проблеми краще вирішувати громадою, а не самотужки.

Загалом тренінг відбувся у дружній атмосфері. Як організатори, так і учасники залишилися задоволеними від проведеної роботи, а також здобули безцінний досвід у сфері участі членів територіальних громад в реалізації місцевої демократії.

Метою проекту «Посилюємо демократію участі на Чернігівщині», що здійснюється Центром «Доброчин» за підтримки Програмної ініціативи МФВ «Демократична практика”, є посилення спроможності членів територіальних громад брати активну участь в реалізації місцевої демократії.

thumbnail_dem 008

thumbnail_dem-035

thumbnail_dem-061

thumbnail_dem-062

thumbnail_dem-068

thumbnail_dem-130

thumbnail_dem-146

thumbnail_dem-164

Владислав Пархоменко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/