Воскресенье, 11 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як прибирали Березовий гай у Чернігові. Відео


S118018925 квітня в рамках Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою!» в Чернігові та області відбулися екологічні заходи.

Як зазначила координатор проекту в Чернігівській області Наталія Пархоменко, акція «Зробимо Україну чистою!-2015» є всесвітнім проектом.  Цей проект об’єднав 11 мільйонів людей у понад 110 країнах світу для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Метою заходу є не тільки благоустрій засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку, а й виховання відповідального ставлення громадян до довкілля, підвищення рівня соціальних зв’язків та екологічної свідомості. Масштаби проекту збільшуються з кожним роком. На цьогорічну, вже п’яту акцію, по всій країні залучено 250 тисяч волонтерів.

На Чернігівщині заходи з прибирання міста підтримали не лише комерційні структури, а й обласна та міська влада. До того ж, окрім обласного центру, цього дня прибиранням було охоплено ще й декілька районних центрів. Як повідомили місцеві координатори акції, у Чернігові відбулися екологічні заходи у чотирнадцяти місцях для прибирання, що включають лісопарки та береги річок Десни, Стрижня і район озера Земснаряд.

На кожному пункті працював спеціально виділений координатор, який реєстрував волонтерів та розподіляв витратні матеріали.

Координатор акції у Чернігові Сергій Безбородько розповів, що за кожною адресою проводився моніторинг вивозу відсортованого сміття на переробне підприємство. Гроші за здану вторинну сировину підуть на закупівлю речей, необхідних для безпечного прибирання довкілля.

У Чернігівському Березовому гаю, що в районі вул.Пухова, цього дня працювала в основному молодь: студенти, працюючі, а також деякі прийшли разом із сім`ями.

Після закінчення прибирання відбувся підсумок роботи на кожному пункті і кожній ділянці: хто зібрав найбільшу кількість зібраного сміття за 1 секунду в розрізі  флешмобу «Секунда заради життя». Також влаштовувалися міні-конкурси на найкращий предмет, який був знайдений під час прибирання.

Сергій ВІТЕР


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/