Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як проголосували нардепи з Чернігівщини щодо депутатських зарплат


Як відомо, 1 листопада відбулося пленарне засідання, під час якого народні депутати розглядали питання стосовно скасування постанови про підвищення депутатських зарплат. Така постанова нардепами була прийнята дещо раніше – 21 жовтня. Саме тоді народні депутати проголосували за підвищення своїх зарплат з 2017 року майже вдвічі – з 17 до 36 тисяч гривень.

А вже 1 листопада за скасування свого ж попереднього рішення проголосувало 264 нардепи з 349 зареєстрованих у залі.

З поіменного списку, який вже опублікований на сайті Верховної Ради, бачимо, що «ЗА» відміну жовтневої постанови віддали свої голоси п`ять народних обранців з Чернігівщини: три – з фракції Радикальної партії Олега Ляшка (Олег Ляшко, Василь Амельченко, Олег Купрієнко) та Олександр Кодола з фракції «Народний фронт», а також Олег Дмитренко, член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка».

Не голосували:

Сергій Березенко − входить до фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (21 жовтня голосував «ЗА» підвищення зарплат).

Валерій Дубіль з фракції «Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» (попереднього разу голосував «ПРОТИ» підвищення зарплат).

Були відсутні:

Олександр Черненко − член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя (минулого разу голосував «ЗА» високі депутатські зарплати).

Анатолій Євлахов − член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», голова підкомітету з питань оподаткування податком на додану вартість Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики (теж віддав свій голос «ЗА» підвищення заробітної плати).

Максим Микитась – позафракційний (минулого разу голосував «ЗА» підвищення статків).

Анна Романова – фракція політичної партії «Об`єднання «Самопоміч» (попереднього разу «УТРИМАЛАСЬ»).

Якщо брати загалом по Україні, то більшість з тих, хто не захотів скасовувати підвищені зарплати виявились членами фракції «Блоку Петра Порошенка».

З «Народного фронту» не голосувало 7 нардепів, в Опоблоці – 8, чотири з «Відродження», шість з «Волі народу», три з «Батьківщини», по одному з «Самопомочі» та Радикальної партії і шестеро позафракційних.

На фото: народні депутати, які 21 жовтня підвищили собі зарплатню до 40 тисяч гривень 

Хто і як з нардепів Чернігівщини голосував 21 жовтня - детальніше у публікації  «Як далекі вони від народу. Депутати встановили собі захмарні зарплати» 

«Біла хата»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/