Вівторок, 19 Лютий 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Як не помилитися у виборі ріелтора з нерухомості? Поради практика

Як не помилитися у виборі ріелтора з нерухомості? Поради практика


Про те, як правильно обрати ріелтора собі на допомогу при вирішенні придбання або продажу об`єкта нерухомості, а також про те, до чого зобов’язує сторони «ексклюзивна угода», розповіла Інна Різуха − директор АН «Приват Ріелт» (м.Чернігів).

До чого зобов’язує сторони «ексклюзивна угода», яку АН «Приват Ріелт» пропонують клієнтам?

− Давайте назвемо цю угоду звичайним контрактом! Адже замовляючи ті чи інші послуги, ми все одно укладаємо угоду, − запропонувала Інна Різуха. – Тобто «ексклюзивна угода» − це контракт, що підтверджує серйозність намірів усіх сторін. Ви нібито наймаєте ріелтора на роботу. Про що йдеться в цій угоді? Виконавець, тобто АН, бере на себе певні зобов’язання, що саме він буде робити, аби продати той чи інший об’єкт. АН зобов’язується звітувати перед клієнтом про свою роботу. Тобто основне завдання  «ексклюзивної угоди» – захист інтересів власника, щоб він отримав послугу, яка його задовольняє (не продешевив за ціною і не згаяв час). Адже в кожний конкретний момент існує різний попит. Сьогодні продається одна двокімнатна квартира, і на неї – 4-5 покупців. Люди хочуть купити саме в цьому районі. Однак за тиждень ситуація змінюється. На ринку можуть з’явитися ще дві-три квартири, тому лише ріелтор знає, яка ціна найбільш приваблива в той чи інший момент.

Більше корисної інформації – у ВІДЕО.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/