Суббота, 4 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Як на Чернігівщині відзначили Великдень та першотравень

Як на Чернігівщині відзначили Великдень та першотравень


Поліція забезпечила публічний порядок під час святкування Великодня. Завдяки вжитим превентивним заходам і чіткій скоординованій роботі правоохоронців та громадськості святкування пройшло мирно, без порушень порядку. 

Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області. 

охорона громадського (1)Нагадаємо, що напередодні Великодня і Дня міжнародної солідарності трудящих всі органи й підрозділи Міністерства внутрішніх справ України були переведені на посилений варіант несення служби.

Оперативні штаби Головного управління Національної поліції та територіальних підрозділів у цілодобовому режимі моніторять оперативну обстановку в області.

охорона громадського (2) — копияНалагоджений чіткий обмін інформацією між територіальними підрозділами Національної поліції, Національною гвардією, рятувальниками, прикордонниками, міграційною службою та СБУ стосовно попередження терористичних загроз під час масових заходів.

Перед початком богослужінь вибухотехніки обстежили кожну церкву на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів. Після чого об’єкти були взяті під цілодобову охорону поліції.

охорона громадського (3)На Чернігівщині Великодні богослужіння пройшли у 480 церквах, в них взяли участь близько 380 тисяч вірян.

Спокій громадян охороняли 1200 поліцейських та 200 добровільних помічників з громадських формувань. Безпосередньо охорону публічного порядку біля культових споруд в області здійснювали близько 800 поліцейських територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції.

Порядок біля 13 чернігівських церков забезпечували 50 поліцейських та 30 представників громадських формувань. На вулицях та в публічних місцях обласного центру працювали 34 екіпажі патрульної поліції, 6 екіпажів поліції охорони та 25 військовослужбовців Національної гвардії України.

охорона громадського (4)Незважаючи на свято світлого Христового Воскресіння та першотравень, поліція закликає громадян не втрачати пильності. Якщо ви виявили невідомий або вибухонебезпечний предмет, негайно телефонуйте до поліції за номером 102 та обов’язково дочекайтеся прибуття слідчо-оперативної групи. До приїзду правоохоронців зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до підозрілого предмета. Особливо це важливо в публічних місцях з масовим скупченням людей.

Наразі поліція продовжує нести службу в місцях масового відпочинку громадян.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/