Четвер, 23 Травень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Як мобільний десант юристів з Чернігова працював у Ніжині

Як мобільний десант юристів з Чернігова працював у Ніжині


7 червня 2018 року в рамках роботи мобільного консультативного пункту команда Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області відвідала місто Ніжин.

Начальник обласного управління Олег Трейтяк, заступник начальника з питань державної реєстрації В’ячеслав Хардіков, начальник відділу з питань нотаріату Оксана Железняк провели прийом громадян у Ніжинському міськрайонному відділі ДВС.

Були надані правові консультації з питань діяльності відділів державної виконавчої служби, земельного та трудового законодавства.

На зустрічі з трудовим колективом приватного підприємства «Копиця», виробника м’яких іграшок, представники управління юстиції розповіли про реалізацію органами юстиції загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», соціально значимі кампанії проекту #ЧужихДітейНеБуває #МаскиШоуСтоп #АгроРейдериСтоп, #СтопНасильство.

«Сьогодні ми реалізуємо важливі ініціативи, що вдосконалюють механізми захисту прав громадян у нашій державі, відновлюють порушені права», — мовив на зустрічі керівник обласного управління юстиції Олег Трейтяк. «Почав діяти новий проект «Я МАЮ ПРАВО! На захист прав бізнесу від тиску правоохоронних органів», в рамках якого ми роз’яснюємо правові механізми реєстрації, ведення бізнесу, права підприємців при взаємодії з правоохоронними органами, зокрема під час обшуків», — додав він.

У Ніжинському коледжі культури і мистецтв ім. М.Заньковецької фахівці управління юстиції зустрілися з викладачами та студентами аби розповісти про посилення відповідальності батьків, які ухиляються від сплати аліментів, нові механізми захисту від домашнього насильства, передбачені законодавством заборони для кривдника.

Не залишили поза увагою представники територіального управління юстиції питання реформування системи, доступу громадян до послуг і сервісів Мін’юсту, запобігання проявам корупції у навчальних закладах та ін.

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/