Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Як фінансуються витрати на оздоровлення у Чернігівській області


Раніше ми повідомляли про те, що з 1 серпня розпочало свою роботу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його 8 відділень, які обслуговують страхувальників та застрахованих осіб Чернігівщини.

Про те,  як забезпечується реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, що спричинили втрату працездатності та у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, а саме в частині фінансування, розповів Євгеній Столєтов, фахівець Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

Фінансування витрат, пов'язаних із наданням матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг відбувається безперебійно та згідно заяв — розрахунків поданих страхувальниками до відділень управління виконавчої дирекції.

За серпень страхувальниками подано 2 229 заяв-розрахунків на загальну суму 14 млн. 646 тис. грн., з яких по тимчасовій непрацездатності — 9 млн. 151 тис. грн., по вагітності та пологах — 5 млн. 405 тис. грн. та на поховання — 90 тис. грн. Профінансовано заяв на загальну суму 14 млн. 081 тис. грн., решта — на початку вересня.

Водночас, були профінансовані щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей на суму 0,8 млн. грн. та страхові витрати на медичну то соціальну допомогу, зокрема, витрати на лікування потерпілих на виробництві та їх медичну реабілітацію, допомога в зв'язку з тимчасовою втратою працездатності до відновлення працездатності або встановлення інвалідності, на суму 0,26 млн. грн.

Варто зазначити, що крім забезпечення в повній мірі матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг, проводяться заходи з профілактики нещасних випадків, здійснюються перевірки обгрунтованості видачі і продовження листків непрацездатності, відбувається контроль за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/