Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Ядерний шантаж кремлівського гітлера


gitler pitinВід самого початку агресії проти України Кремлівська мафія почала обробляти світ загрозою ядерного удару з РФ по мирних державах Вільного світу. Знаючи практику залякувань злочинного світу, якою користується Кремлівський Гітлер, до цих погроз треба ставитися стримано. Тримаючи порох сухим (тобто, будучи готовим до ядерних несподіванок), Захід заразом мав би із макіявеллівським усміхом сприймати всі забіги Кремля спрямовані на залякування світу. На жаль цього не сталося. Західні обивателі, і між них лідери-обивателі, сприйняли злодійську практику Гітлера за чисту монету.

Попри всю свою зухвалість, сучасні й колишні Гітлери насправді боягузи. Чим, як не боягузтвом поясннюється сама гібридна війна? Гітлер2 боїться розпочати відверту війну навіть із слабшою жертвою. То як він наважиться почати ядерну війну?

Наведу кілька прикладів з останніх подій, які підтверджують, що Кремль вдається до практики залякувань, бо розпочати ядерну війну, коли ще не було прецедентів таких воєн, Гітлер не наважиться.

Коли лідери Европи покинули Москву (якщо не помиляюсь, 12 лютого), Гітлер оприлюднив указ чи розпорядження до губернаторів та мерів міст РФ з наказом бути готовими до війни. Цей адміністративний захід – відвертий приклад, що це зроблено з прицілом на обивателів Заходу. По-перше, таких розпоряджень практика світових воєн не знає. Отже, хід достосовано до сучасних подій. По-друге, якщо справді постала потреба попередити своїх підлеглих про наступну війну, то держава має тисячі способів, як це зробити секретно, не афішуючи на цілий світ. Це очевидний хід, спрямований на обивателів, а не на державних мужів, які мають досвід взаємин із злодійськими мафіями.

Саме тоді ж подав свій голос і корейський Гітлерчук, мовляв, він готовий до ядерної конфронтації з Америкою. Ці події, які відбулися синхронно, для державних мужів, безпомилково засвідчать: Гітлер шантажує нас.

Обивателі ж сприймуть цей шантаж за чисту монету, і старатимуться ублажити шантажиста мирними переговорами.

Або візьмім такий факт: московські літаки літають здовж кордонів балтійських країн, а зовсім недавно і здовж кордонів Британії. Треба спитати військових спеціалістів:

Нащо вони це роблять?

Яка потреба для майбутньої війни – ядерної чи неядерної – у цих польотах?

Або в запливах підводних човнів до берегів Скандинавії?

Чи це потрібно для майбутньої війни?

Розголошуючи про ці запливи та польоти, західні військові, почавши з НАТО, ширять московську залякуй-пропаганду у світі серед обивателів.

Державні мужі на такі забіги тільки усміхнуться у вуса.

Обивателі ж пустять цю інформацію до ЗМІ: який жах! Москва готує війну!

А це все Гітлер робить, щоб Захід не наважився надати зброї Україні.

Дасте зброю, то ми розпочнемо війну з вами.

От що лежить за цими польотами і запливами.

Лякати обивателів.

Бо державних мужів не залякаєш.

Але де ж ті державні мужі?

Один сенатор МакКейн подає свій голос крикуна в пустелі.

А в пустелі самі обивателі. Чують і не чують.

Врятуй, Гсподи, світ... не від Гітлерів! Ні!

Від обивателів!

Святослав Караванський, спеціально для видання «Біла хата»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/